PROJEKT JASNEJ ŁAZIENKI/ DWIE OPCJE

Projekt jasnej łazienki w połaczeniu z drewnem.

Szanowni Państwo, w dzisiejszej odsłonie projekt przestronnej łazienki w nowo wybudowanym domu. Klientom bardzo zależało aby zmieściła się w niej dwuosobowa wanna oraz prysznic. Kolorystyka utrzymana w jasnych tonacjach w połączeniu z ciepłym drewnem. 

W projekcie pojawiła się drewniana podłoga oraz jasne płytki na ścianach. W opcji pierwszej na ścianie z lustrem zaproponowane zostały jasne płytki z delikatnym wzorem lameli, który pojawił się również na zabudowie stelażu WC. W tym wariancie na całą ścianę zaprojektowane zostało duże lustro oraz oświetlenie kinkietowe.  W opcji drugiej projektu łazienki zmieniliśmy płytki z dekorem lameli na bardziej wyraziste z motywem drewna. Zmienione zostało również lustro z prostokątnego na okrągłe oraz dopasowaliśmy do niego lampy. Klientom projekt bardzo przypadł do gustu jednak finalnie wybrała została opcja 2.

projekt łazienki Opole
projekt łazienki

Projekt wnętrza opiera się na realnych materiałach i produktach, które w rzeczywistości można zobaczyć min. W Galerii Wnętrz Prószkowska 54, w salonie Cermag oraz w salonie z oświetleniem Elstilo.

Materiały użyte w projekcie: 

Opcja 1

Płytki ścienne REFLECTION WHITE STR 30 x 60 cm, Tubądzin

Płytki ścienne REFLECTION WHITE  30 x 60 cm, Tubadzin

Płytki podłogowe MOUNTAIN ASH GOLD STR 120 x 19 cm, Tubądzin

Opcja 2

Płytki ścienne TAVOLA DECORE BE  58,4 x 58,4 cm, Portanini

Płytki ścienne  REFLECTION WHITE 30×60 cm, Tubądzin

Płytki podłogowe MOUNTAIN ASH GOLD STR 120 x 19 cm, Tubądzin

Oświetlenie 

Opcja 1 : Kinkiety Nertus Italux

Opcja 2 : Lampa wisząca Ball z uchwytem czarna, Frandsen

 

Przewiń do góry