Nowe mieszkanie - Opole

 Projekt aranżacji mieszkania na nowym osiedlu Wodna Nuta w Opolu.
Ku końcowa zbliża się kolejna realizacja, tak więc publikujemy wizualizacje projektu. Dominująca kolorystyka projektu to szarości, brązy i drewno 😍
Wytyczne do projektu były następujące: 
– nowoczesne wnętrze
– ekonomiczne 
– kolorystyka : czarny, szary, drewno, kamień
 
 
Pierwotnie według rysunków dewelopera cała kuchnia miała znajdować się na jednej ścianie. My mieliśmy jednak na wnętrze nieco inny pomysł. Kuchnia finalnie zaprojektowana została na kształt litery L, z dodatkowym blatem na wysokie krzesełka. Miało to na celu oddzielić część kuchenną od tej salonowej. Obok stanie rozkładany stół z krzesełkami. Sofa znajduję w centrum pomieszczenia a na przeciwko ściana telewizyjna z dużym TV i szafką. Na ścianę planowany jest tynk dekoracyjny oraz płyta laminowana w takim samym kolorze jak szafki kuchenne. Projekt łazienki w dość ciemnych tonacjach, ponieważ dominują czarne płytki z dekorem naturalnego kamienia w połączeniu z jasnym drewnem i dużą ilością oświetlenie w postaci listew ledowych.
Sypialnia z dość klasycznym ułożeniem duże podwójne łóżko, z szafkami nocnymi i obszerną szafą garderobianą. W całości mieszkania oprócz łazienki zaproponowaliśmy panele winylowe. A wisienką na torcie zostały listwy dekoracyjne o prostych kształtach przypodłogowe oraz przysufitowe wyposażone w dodatkowe oświetlenie ledowe. 
 
Udało nam się sprostać oczekiwaniom klienta. Bardzo dziękujemy za zaufanie! 
 
 
materiały użyte w projekcie : 
Armatura do łazienki w całości wybrana z oferty CERMAG
Meble na zamówienie u stolarza
oświetlenie salon Elstilo w Opolu 
listwy i farby Studia Fantazja 
 
Jeżeli Ty również niedawno kupiłeś lub planujesz zakup mieszkania. Zapraszamy do kontaktu! Chętnie pomożemy i wspólnie zaprojektujemy Twoją wymarzoną przestrzeń.

PŁYTKI I ARMATURA

OŚWIETLENIE

FARBY I LISTWY